+
Menu

VAŠE DOTAZY NA NAŠE HLAVY 


Dotaz: Diamantový kotouč se nadměrně opotřebovává, co s tím? 

Husqvarna  EXpres:  Na zvýšené opotřebení  diamantového kotouče má vliv několik hlavních faktorů:

- technický stav stroje, především špatný stav ložisek hřídele kotouče spolehlivě zničí  jakýkoliv diamantový kotouč během krátké doby řezání

- špatně zvolený druh kotouče vzhedem k řezanéme materiálu, platí zásada čím tvrdší materiál, tím měkčí segmenty kotouče a naopak. V případě diamantových kotoučů Husqvarna udává vyšší číslo tvrdší segmenty. Příklad kotouč s označením xx85 je určen pro řezání např. asfaltu.  

-  diamantové kotouče Husqvarna jsou vyvíjeny i s ohledem na výkon stroje, ve kterých se používají. I tento fakt je potřeba zohlednit. 

- v případě, že Vám výše uvedené informace nepomohly, můžete se obrátit na naši technickou podporu.   

 

Dotaz: Diamantový kotouč přestal řezat. Lze to opravit?  

Husqvarna  EXpres:  Většinou se jedná u  zahlazení diamantů špatným postupem řezání - vysoká řezná rychlost, špatné chlazení, špatně zvolený druh kotouče vzhledem k materiálu.  V některých případech lze obnovit zahlazení speciálním nástrojem, který lze u nás zakoupit.  

   

Dotaz: Vyřežete otvor v panelové domě bez statického posudku? 

Husqvarna  EXpres:  NE, každopádně NE a ještě jednou NE.  Preferujeme bezpečnost nejenom stavby ale i celé budovy. Statická porucha způsobená neodborným zásahem do konstrukce je velmi nákladná pro opravu, nehledě na možnost zranění osob.    

 

Dotaz: Potřebuji v cihlové zdi vyvrtat otvor pro digestoř /ventilátor, průchod a pod. / venkovní strana je je již zateplena a fasáda je nová.    

Husqvarna  EXpres: ANO. Bez nadměrného znečištění okolí provedeme vrt suchou / nebo mokrou metodou za současného odsávání prachu / vody  výkonným vysavačem.

 

Dotaz: V projektu mám předepsanou ocelovou konstrukcu pro vyztužení otvoru. Provádíte tyto práce?  

Husqvarna  EXpres: Ano, vyřežeme otvor, odneseme a zlikvidujeme vyřezaný beton, osadíme ocelovou konstrukci dle projektové dokumentace a na závěr po sobě uklidíme. Přesnou cenovou kalkulaci Vám vypracujeme pouze na základě projektové dokumentace / statického posudku. 

 

Dotaz: Kolik za Vaši práci zaplatím?

Husqvarna  EXpres: Jelikož je každá prováděná práce rozdílná, nelze na dálku určit cenu. Každá zakázka se naceňuje individuálně v závislosti na Vašich požadavcích, termínu provedení prací a dalších. Cenové nabídky zpracujeme po zaslání požadovaných podkladů. Orientační cena vyřezání otvoru 100x200 cm v železobetonové stěně tlouštky do 20 cm je 10 000,-Kč bez DPH. Případná dodávka ocelové konstukce a další práce nejsou v této ceně obsaženy. 

 

Dotaz: Nenašel jsem odpověd na můj problém. Co mám udělat? 

Husqvarna  EXpres: Pokud to velmi spěchá, můžete nám zavolat na telefonní číslo + 420 733 534 842, v opačném případě nám, prosím  zašlete e-mail, většinou odpovídáme do 24 hodin.